Chaty

Chata Lenka

Naše brankářka a kapitánka

Lenka má č. 11 a je naše největší chata. Z její prostorné terasy je výhled na sportovní plochu a na rybník Komorník. Má dvě ložnice, kuchyňku, prostorný obývací pokoj a WC. Je vhodná pro vícečlennou rodinu.
V přízemí jsou sprchy a společenská místnost pro cca 10 až 15 osob, kterou je možné využít jako učebnu, nebo pro stolní tenis atd. Tyto prostory jsou využívány i ostatními rekreanty.

Chaty typu Gisela

Naše obrana

Naše srubové chaty typu Gisela jsou nejstarší, hned za Lenkou, zrovna tak jsou hned za Lenkou co do prostoru. Zastavěnou plochu mají cca 45 m2. Vybaveny obývacím pokojem se sedací soupravou a krbem, kuchyňkou, ložnicí a WC jsou ideálem pro rodinou rekreaci. Mají čísla 1, 2, 3, 4. Také u nich je veranda samozřejmostí. 

Chaty Šumavanky

Naše zálohy

Srubové chaty Šumavanky jsou naše nejnovější. Číslo 8 stojí samostatně uprostřed lesa. Čísla 9 a 10 mají rovněž samostatné vchody, jsou však spojeny zadními stěnami, jako kdyby se na sebe zlobily, ale ne až zas tak moc. Všechny tři mají prostorný obývací pokoj (skoro 14 m2), ložnici, kuchyňku s jídelnou a WC.
Šumavanky jsou ideální pro čtyřčlennou rodinu. Naše dvojčata č. 9 a 10 společně i pro několik generací.

Chaty Flory

Naše útočné řady

Srubová chata Flora má v přízemí obývací pokoj se sedací soupravou a krbem, kuchyňku a WC. Přes široce prosklenou stěnu je vstup na terasu, kde je pěkné posezení. Dřevěným schodištěm je vstup do podkrovní ložnice se čtyřmi postelemi. Tato chata je vhodná pro 4 osoby, ale umožňuje přespání dalších osob i v obývacím pokoji. Flory mají čísla 5, 6, 7 a čekají na Vás.

Rybník Komorník

Rybník v okolí Strmilova a Kunžaku

Rybník Komorník je největším a nejhezčím rybníkem okolí Strmilova i Kunžaku.
První kroky k výstavbě Komorníku začali v roce 1566.
Hráz rybníka nebyla nikdy vážně poškozena, což svědčí o vysoké kvalitě stavby. Rybník má po celé ploše písčité dno a dosahuje hloubek maximálně 4 metry.

Ceník

5 200 Kč / 1 chata
Cena pobytu na 1 týden.